KONST / Litografier / Färglitografi 14502015
nr 1450 2015
Färglitografi
Nilsson & Knall, Hötorget, daterad . Signerad, numrerad 303/360. Färglitografi, bildmått: 47x67, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:26:42
16/2 22:45:42
100 kr
21/2 18:20:59
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm